Concens – duński producent liniowych siłowników elektrycznych od 1 marca powierzył AMG rolę oficjalnego przedstawiciela w Polsce. Dzięki tej strategicznej współpracy pomiędzy naszymi firmami, zapewnimy profesjonalną obsługę oraz wsparcie techniczne obecnym klientom Concens oraz zadbamy o rozwój marki w kraju.

Elektryczne siłowniki liniowe Concens produkowane są w Danii. Ze względu na swój kompaktowy rozmiar oraz liniową budowę i prostotę sterowania znajdują odbiorców szczególnie w branży morskiej, produkcji sprzętu medycznego, rehabilitacyjnego i fitness, automatyce budynkowej, w pojazdach specjalnych, ale też w automatyce ogólnej.

Współpraca AMG i Concens świadczy o tym, że w Polsce wciąż jest duży potencjał rozwoju dla wysokiej jakości siłowników elektrycznych. Zwłaszcza w perspektywicznych branżach, takich jak budowa jachtów i produkcja sprzętu rehabilitacyjnego. Reprezentując Concens będziemy w stanie lepiej rozpoznać potrzeby i problemy polskich odbiorców oraz wesprzeć ich w zagadnieniach związanych z ruchem liniowym w aplikacjach  – mówi Michał Gałdyn, Dyrektor Techniczny w AMG.

Rene Lynge – CEO Concens i Michał Gałdyn – Dyrektor Techniczny AMG