Zapraszamy na stoisko AMG Zaopatrzenie Przemysłu i Automatyka podczas targów Warsaw Industry Automatica. Wydarzenie odbędzie się w dniach 9-11 maja w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Na naszym stoisku B1.42A zaprezentujemy pełną ofertę produktów aż 8 marek: TWK, JVL, Tolomatic, Netzer Precision Position Sensors, Concens, Georgii Kobold, GearKo oraz Servotecnica.

Warto odwiedzić nas podczas Warsaw Industry Automatica. Po raz pierwszy zaprezentujemy tam publiczności produkty nowych marek w naszym portoflio, czyli higieniczne serwosilniki ze stali nierdzewnej Georgii Kobold, przekładnie planetarne GearKo oraz slipringi Servotecnica. Na naszym stoisku będzie można zobaczyć również nowości produktowe:

  • higieniczny siłownik elektryczny RSH od Tolomatic,
  • elektryczny siłownik liniowy con25 od Concens,
  • nowe rozmiary absolutnych enkoderów przelotowych serii VL Netzer Precision Position Sensors,
  • absolutne enkodery obrotowe z protokołami bezpieczeństwa produkcji TWK Elektronik.

Dla wszystkich, którzy chcieliby się z nami spotkać podczas targów, przygotowaliśmy bezpłatne zaproszenia VIP. Aby je otrzymać, wystarczy napisać do nas na adres: biuro@amgautomatyka.pl. Można też zarejestrować się pod tym linkiem.

Wydarzenie Warsaw Industry Automatica w całości poświęcone jest tematyce automatyki i robotyki. Wywodzi się z targów Warsaw Industry Week, które od kilku lat z powodzeniem odbywają się w centrum wystawienniczym Ptak Warsaw Expo. Tegoroczna, druga edycja Warsaw Industry Automatica zgromadzi około 100 wystawców.

 

Informacje praktyczne dotyczące targów Warsaw Industry Automatica:

Adres: Ptak Warsaw Expo, ul. Aleja Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn

Termin: 9-11 maja 2023

Godziny otwarcia: 10:00 – 17:00