Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy

Bosch Rexroth

Jako globalna firma Bosch Rexroth wspiera światowy przemysł budowy maszyn i urządzeń zaawansowaną technologią oraz fachową wiedzą na najwyższym poziomie. Ponad 33 tysięcy pracowników na całym świecie pracuje nad rozwiązaniami, które cechuje dopasowanie do potrzeb użytkowników, bezpieczeństwo i oszczędność. Nowatorskie pomysły Bosch Rexroth można odnaleźć w licznych udoskonaleniach, z których korzystają producenci i użytkownicy maszyn. Pomagają one m.in. ograniczyć emisję szkodliwego dwutlenku węgla, zwiększając jednocześnie efektywność produkcji.

Za pomocą wstępnie określonego zestawu funkcjonalności i powszechnie stosowanych narzędzi inżynierskich Bosch Rexroth pomaga wykorzystać potencjał szeroko pojętej automatyki.

  • Przetwornice częstotliwości

    Przetwornice częstotliwości (2)

    Przetwornice częstotliwości EFC 3610 i EFC 5610 to rozwiązania ekonomiczne i łatwe w użyciu, odpowiednie do wielu różnych zastosowań, w których wymagane jest odpowiedzialne wykorzystanie energii. Przetwornice częstotliwości EFC 3610 i EFC 5610, przeznaczone do elektronicznych układów sterowania prędkością i momentem obrotowym, pozwalają na uzyskanie znacznych oszczędności energii, zgodnie z wymaganiami klientów i normami.