<

Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy

  Bosch Rexroth servo motors

  Bosch Rexroth Servo Motors

  Jako globalna firma Bosch Rexroth wspiera światowy przemysł budowy maszyn i urządzeń zaawansowaną technologią oraz fachową wiedzą na najwyższym poziomie. Ponad 33 tysięcy pracowników na całym świecie pracuje nad rozwiązaniami, które cechuje dopasowanie do potrzeb użytkowników, bezpieczeństwo i oszczędność. Nowatorskie pomysły Bosch Rexroth można odnaleźć w licznych udoskonaleniach, z których korzystają producenci i użytkownicy maszyn. Pomagają one m.in. ograniczyć emisję szkodliwego dwutlenku węgla, zwiększając jednocześnie efektywność produkcji.
  Za pomocą wstępnie określonego zestawu funkcjonalności i powszechnie stosowanych narzędzi inżynierskich Bosch Rexroth pomaga wykorzystać potencjał szeroko pojętej automatyki.

  • Synchroniczne silniki serwo
   Synchroniczne silniki serwo (2)

   Serwosilniki z oferty Bosch Rexroth zapewniają wyjątkową wydajność oraz różnorodność wzorów i wersji. W połączeniu z inteligentnymi napędami doskonale spełniają wymagania nowoczesnej automatyzacji w zakresie dynamiki, precyzji i niezawodności.

  • Serwonapędy
   Serwonapędy (1)

   Napędy z rodziny IndraDrive stanowią nowoczesne rozwiązania technologiczne w zakresie sterowania silników. Jednostki sterujące tych serwonapędów umożliwiają kontrolę silników trójfazowych: silników synchronicznych, silników asynchronicznych, a także silników reluktancyjnych, obrotowych i liniowych.

  • Sterowniki PLC
   Sterowniki PLC (1)

   Sterowniki PLC produkcji Bosch Rexroth to część rodziny IndraControl, czyli standaryzowanej platformy sprzętowej do sterowania i wizualizacji, w której skład, poza sterownikami, wchodzą również panele HMI, komputery przemysłowe, systemy I/O, systemy bezpieczeństwa oraz urządzenia IoT. Zadaniem całej platformy jest zwiększenie przejrzystości systemów produkcyjnych.

  • Przetwornice częstotliwości
   Przetwornice częstotliwości (2)

   Przetwornice częstotliwości EFC 3610 i EFC 5610 to rozwiązania ekonomiczne i łatwe w użyciu, odpowiednie do wielu różnych zastosowań, w których wymagane jest odpowiedzialne wykorzystanie energii. Przetwornice częstotliwości EFC 3610 i EFC 5610, przeznaczone do elektronicznych układów sterowania prędkością i momentem obrotowym, pozwalają na uzyskanie znacznych oszczędności energii, zgodnie z wymaganiami klientów i normami.