<

Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy

  Serwonapędy

  Serwonapędy Bosch Rexroth jako integralna część systemu IndraDrive

  Napędy z rodziny IndraDrive stanowią nowoczesne rozwiązania technologiczne w zakresie sterowania silników. Jednostki sterujące tych serwonapędów umożliwiają kontrolę silników trójfazowych: silników synchronicznych, silników asynchronicznych, a także silników reluktancyjnych, obrotowych i liniowych.

  Serwonapędy kompatybilne z urządzeniami innych producentów

  Napędy z rodziny IndraDrive są kompatybilne z urządzeniami większości producentów obecnych na rynku. Opierają się na inteligentnych komponentach i wielu ogólnie dostępnych standardach interfejsu. Dotyczy to zarówno kompaktowego rozwiązania IndraDrive Cs ze zintegrowaną jednostką sterującą dla mocy 100 W, jak i największych napędów. Rozwiązania IndraDrive charakteryzują się mocą aż do 4 MW w modelach IndraDrive ML.

  Serwonapędy – szeroki zakres interfejsów

  Dzięki szerokiemu zakresowi interfejsów napędów elektrycznych, zapewniającemu bardzo dużą elastyczność w doborze rozwiązań technicznych, integracja napędów w skomplikowanych środowiskach jest zdecydowanie łatwiejsza.

  Serwonapędy IndraDrive możliwości

  Przy użyciu serwonapędów Bosch Rexroth można zrealizować dowolne zadania związane z ruchem w środowisku nowoczesnej fabryki. Zakres mocy od 100 W do 4 MW, rozwiązania dedykowane do montażu w szafie sterowniczej oraz takie do montażu poza szafą, komunikacja oparta na wielu protokołach, zintegrowania platforma sprzętowo-programowa, certyfikowane technologie bezpieczeństwa – to wszystko sprawia, że każdy może dopasować napędy z rodziny IndraDrive do indywidualnych potrzeb.

  Wyświetlanie jednego wyniku