<

Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy

  GearKo

  GearKo specjalizuje się w produkcji przekładni planetarnych kompatybilnych ze wszystkimi modelami serwosilników i silników krokowych dostępnych na rynku. Przekładnie planetarne GearKo mają wysoki moment obrotowy. Dzięki swojej budowie i właściwościom mechanicznym stosowane są w aplikacjach wymagających dużych prędkości i małych luzów. Rodzina precyzyjnych przekładni planetarnych GearKo to różne rodzaje przekładni prostych i kątowych, każda dostępna w kilku rozmiarach kołnierza. Zapraszamy do poznania zasady działania i budowy przekładni planetarnych. Zachęcamy także do składania zamówień na urządzenia tego producenta.

  Jak działają przekładnie planetarne?

  Na ten mechanizm składają się cztery elementy – koło centralne, które nazywane jest inaczej słonecznym oraz trzy pozostałe, planetarne koła zębate. Wokół układu znajduje się epicykl (element pierścieniowy). 

  Zębatka słoneczna przekładni planetarnej posiada uzębienie do zewnątrz, a koło pierścieniowe do wewnątrz. Satelity połączone są ze sobą wodzidłem, inaczej zwanym jarzmem. Każde z mniejszych planetarnych kół zębatych obraca się wokół własnej osi. Stosując to urządzenie, uzyskujemy odciążenie łożysk od sił poprzecznych, zmniejszenie rozmiarów przekładni i duże, bardzo mocne przełożenia, w tym wysokie momenty obrotowe.

  Dlaczego warto wybrać produkty GearKo?

  Marka GearKo ma w swoim asortymencie m.in.:

  • bardzo precyzyjnie wykonane przekładnie planetarne z wysokim momentem obrotowym,

  • nowoczesne mechanizmy kątowe.

  Oferta GearKo – przekładnie planetarne w naszym portfolio

  Przekładnie planetarne GearKo dostępne w naszej ofercie to kilka serii, charakteryzujących się różnymi rozmiarami i odmiennymi właściwościami: TB, TBR, TD, TDR, TE, TER, TF, TCB, TCBR oraz TMN.  

  Zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy pomoc w doborze sprzętu i kompleksowe doradztwo techniczne. 

  • Przekładnie planetarne
   Przekładnie planetarne (5)

   Przekładnie planetarne GearKo oferują kompaktową budowę przy zachowaniu wysokich momentów obrotowych, wysoką sprawność oraz duży zakres możliwych przełożeń i równie wysoką precyzję.