<

Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy

  JVL

  Ponad 30-letnie doświadczenie w sterowaniu ruchem

  JVL założone zostało w 1986 roku przez Bo Valeur Jessena i Madsa Vernona Jørgensena, którzy do dzisiaj są jedynymi właścicielami firmy i pracują w niej jako Dyrektor Techniczny oraz Dyrektor Zarządzający. Powstanie firmy oparte było o pierwsze innowacyjne projekty sterowników i wykorzystanie nowatorskiej na tamte czasy technologii mikroprocesorowej.

  JVL do dzisiaj wykorzystuje nowoczesne zaplecze rozwojowe, badawcze i produkcyjne oraz najnowsze technologie do opracowania i produkcji elektronicznych układów sterowania serwosilników i silników krokowych. Ponad połowa zatrudnionych w firmie pracowników to inżynierowie z dużym doświadczeniem i kompetencjami w dziedzinie sterowania ruchem.

  Firma stosuje procedury jakości zgodne z wymaganiami certyfikatu ISO9001:2015, który otrzymała w 2017 roku. Każdy produkt przechodzi szczegółową kontrolę jakości pod kątem pracy w wymagającym środowisku.

  MacTalk – Jedno oprogramowanie dla wszystkich silników JVL

  Zaletą korzystania ze zintegrowanych silników krokowych i zintegrowanych serwosilników produkcji JVL jest autorskie, uniwersalne i darmowe oprogramowanie o nazwie MacTalk. Za jego pomocą każdy może ustawić, monitorować i diagnozować każdy silnik z serii ServoStep i MAC. Raz zainstalowany, system MacTalk zawsze pozostaje aktualny – wystarczy regularnie robić jego update poprzez Internet, ponieważ JVL cały czas wprowadza ulepszenia oprogramowania. MacTalk wspiera wszystkie protokoły Industrial Ethernet, a poprzez update firmware’u możliwa jest zmiana protokołu na dowolny inny. Nawet osoby, które nie miały wcześniej doświadczenia z programowaniem PLC doskonale radzą sobie z intuicyjnym interfejsem systemu MacTalk.

  Zintegrowane silniki jako rezultat 20 lat doświadczeń

  W 2001 roku z laboratoriów JVL wyszedł pierwszy zintegrowany serwosilnik serii MAC. Było to przełomowe rozwiązanie, które pozwoliło użytkownikom zredukować liczbę przewodów oraz koszty instalacji, a także dawało dużą oszczędność przestrzeni. Podstawowa idea, która stała za projektem pierwszego zintegrowanego silnika, pozostaje niezmienna do dzisiaj. Zintegrowane serwosilniki serii MAC oraz zintegrowane silniki krokowe serii ServoStep zyskały międzynarodowe uznanie i używane są na całym świecie, od USA po Australię, w całej Europie i na Dalekim Wschodzie.

  • Zintegrowane serwosilniki
   Zintegrowane serwosilniki (6)

   Bezszczotkowe zintegrowane serwosilniki serii MAC produkcji JVL składają się z silnika serwo, czujnika Halla, enkodera i elektroniki, tworząc wspólnie zamkniętą, kompaktową jednostkę.

  • Zintegrowane silniki krokowe
   Zintegrowane silniki krokowe (4)

   Zintegrowane silniki krokowe JVL ServoStep są doskonałą, efektywną kosztowo alternatywą dla serwonapędów w aplikacjach, które nie wymagają dużej dynamiki pracy.

  • Hamulce elektromechaniczne
   Hamulce elektromechaniczne (3)

   Hamulce elektromechaniczne JVL zostały zaprojektowane do montażu na silnikach krokowych i serwosilnikach z kołnierzem NEMA17, NEMA23 i NEMA34.