Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy

Li Ming

Ten ceniony tajwański producent ma w swojej ofercie nowoczesne przekładnie planetarne przeznaczone dla serwonapędów. Jego innowacyjne rozwiązania tworzone są przede wszystkim z myślą o najwyższej jakości. Li Ming zadbał o każdy szczegół techniczny swoich urządzeń — od solidnych materiałów, przez wysoką moc, aż po imponujące momenty obrotowe. Zapraszamy do poznania zasady działania i budowy przekładni planetarnych. Zachęcamy także do składania zamówień na urządzenia tego producenta.

Jak działają przekładnie planetarne?

Na ten mechanizm składają się cztery elementy – koło centralne, które nazywane jest inaczej słonecznym oraz trzy pozostałe, planetarne koła zębate. Wokół układu znajduje się epicykl (element pierścieniowy). 

Zębatka słoneczna przekładni planetarnej posiada uzębienie do zewnątrz, a koło pierścieniowe do wewnątrz. Satelity połączone są ze sobą wodzidłem, inaczej zwanym jarzmem. Każde z mniejszych planetarnych kół zębatych obraca się wokół własnej osi. Stosując to urządzenie, uzyskujemy odciążenie łożysk od sił poprzecznych, zmniejszenie rozmiarów przekładni i duże, bardzo mocne przełożenia, w tym wysokie momenty obrotowe.

Dlaczego warto wybrać produkty Li Ming Machinery?

Przedsiębiorstwo to istnieje od roku 1969. Cieszy się ogromną popularnością na całym świecie i z każdym rokiem zyskuje nowe grono zadowolonych użytkowników swoich urządzeń. Marka Li Ming ma w swoim asortymencie m.in.:

 • bardzo precyzyjnie wykonane przekładnie planetarne z wysokim momentem obrotowym,

 • nowoczesne mechanizmy kątowe.

Oprócz tego w portfolio marki znajdują się takie urządzenia, jak:

 • przekładnie ślimakowe,

 • przekładnie stożkowe,

 • przekładnie do obrotnic,

 • przekładnie cykloidalne,

 • przekładnie harmoniczne.

Oferta Li Ming – przekładnie planetarne w naszym portfolio

Wśród produktów Li Ming dostępnych w naszym sklepie można znaleźć serię SERVOBOX (Modele: SN, SDL, SFL, SEL, SBL, SD, SF, SE, SB), przeznaczonych dla napędów serwo rodzinę FABGEAR (FE, FB, FA) oraz przystępne cenowo przekładnie z serii ECONOMIC (PBL, PB). Zapraszamy do kontaktu i zakupu. Zapewniamy pomoc w doborze sprzętu i kompleksowe doradztwo techniczne. Sprzedajemy wyłącznie najlepsze na rynku przekładnie planetarne o wysokim momencie obrotowym.

 • Przekładnie planetarne

  Przekładnie planetarne (14)

  Przekładnie planetarne Li Ming oferują kompaktową budowę przy zachowaniu wysokich momentów obrotowych, wysoką sprawność oraz duży zakres możliwych przełożeń i równie wysoką precyzję.