<

Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy

  Netzer

  Opatentowana technologia Netzer Precision Motion Sensors

  Od 1998 roku Netzer Precision Motion Sensors projektuje, produkuje i dostarcza wysokiej klasy enkodery absolutne, bazując na unikalnej technologii Electric Encoder™.

  Firma oferuje zarówno produkty dostępne od ręki, jak i rozwiązania projektowane zgodnie z indywidualnymi potrzebami klientów.

  Opatentowana przez Netzer cyfrowa technologia Electric Encoder™ stosowana jest w różnorodnych aplikacjach na całym świecie.

  Zastosowanie i właściwości enkoderów obrotowych Netzer

  Portfolio firmy obejmuje enkodery obrotowe dedykowane do pracy w wymagającym środowisku, w branży zbrojeniowej, automatyce przemysłowej, robotach medycznych, kosmicznych pojazdach bezzałogowych, podczas misji na niskiej orbicie okołoziemskiej, jak i w dalekiej przestrzeni kosmicznej.

  Electric Encoder™ charakteryzuje się unikalną technologią bezstykowego rdzenia oraz drążonego wału. Łączy najlepsze cechy enkoderów magnetycznych i optycznych, ale jest odporny na wibracje i wstrząsy oraz działanie pola magnetycznego, zapewniając niezawodność działania w każdych warunkach środowiskowych.

  Wśród najważniejszych cech produktów z gamy Electric Encoder™ można wymienić również zerowy ślad magnetyczny, brak wrażliwości na zakłócenia elektryczne i magnetyczne EMI/RFI, niską wagę, niską bezwładność oraz niski profil (≤10 mm).