<

Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy

  Tolomatic

  To lider branży siłowników, obecny na rynku urządzeń dla przemysłu od wielu lat. Produkty Tolomatic charakteryzują się precyzją wykonania, niezawodnością działania i zastosowaniem najlepszych materiałów. Sprzedajemy najlepsze urządzenia tego producenta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Tolomatic to specjaliści w dziedzinie kontroli ruchu i w przemyśle.

  Firma Tolomatic założona została w 1954 roku w Minneapolis przez Burtona Toles’a. Pierwszymi autorskimi wynalazkami firmy były przekładnie kątowe Float-A-Shaft® oraz pierwsze na świecie kablowe siłowniki pneumatyczne bez tłoczyska. Na przestrzeni lat firma stała się pierwszym i jedynym producentem wszystkich czterech znanych wtedy typów siłowników beztłoczyskowych – kablowych, paskowych, magnetycznych i z prowadnicami.

  W latach 90. XX wieku rozpoczął się dynamiczny rozkwit marki, która na potrzeby rynku odpowiadała projektami gwarantującymi jeszcze lepszą dokładność, powtarzalność i jakość w dziedzinie kontroli ruchu. Rozwój ten trwa do dzisiaj.

  Najnowsze technologie dla automatyzacji przemysłu

  Wysiłki firmy Tolomatic skupione są na projektowaniu rozwiązań, które idealnie zastępują układy hydrauliczne i pneumatyczne. W ofercie Tolomatic znajduje się też pierwszy na świecie, higieniczny siłownik ze stali nierdzewnej ze stopniem ochrony IP69k, który certyfikowany został przez Departament Rolnictwa Stanów Zjednoczonych. Tolomatic to również szeroka oferta zintegrowanych serwosiłowników oraz najbogatszy wybór spośród siłowników i modułów beztłoczyskowych.

  Poza kompleksowością rozwiązań dla przemysłu, producent ten zapewnia w swoich liniowych elementach wykonawczych konfigurowalne zakresy robocze i najszybsze w branży terminy realizacji. Autorski program pod nazwą Your Motor Here zapewnia, że produkty firmy są kompatybilne z serwosilnikami i silnikami krokowymi niemal wszystkich producentów na rynku. Nie trzeba obawiać się problemów na etapie projektowania całego systemu. Tolomatic dba o to, żeby przygotowanie konkretnej konfiguracji sprzętowej nie sprawiło problemów.

  Komponenty siłowników stosowanych w przemyśle, takie jak śruby planetarne, produkowane są na miejscu, w siedzibie tej firmy dla zachowania konkurencyjnych terminów dostaw oraz dla spełnienia rygorystycznych wymagań jakościowych.

  Tolomatic w ofercie AMG Zaopatrzenie Przemysłu i Automatyka

  Produkty Tolomatic to kompleksowe rozwiązania do elektrycznego sterowania ruchem liniowym w przemyśle. W naszej ofercie znajdują się liniowe elementy wykonawcze tego producenta, w tym: siłowniki elektryczne i beztłoczyskowe moduły liniowe, które stanowią alternatywę dla systemów hydraulicznych i pneumatycznych, a także ServoWeld® – siłowniki dedykowane do zgrzewania oporowego.

  Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z szeroką ofertą firmy Tolomatic. W naszym sklepie można znaleźć wiele rozwiązań dla przemysłu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i zapewnimy wsparcie techniczne. 

  • Beztłoczyskowe moduły liniowe
   Beztłoczyskowe moduły liniowe (11)

   Podstawową różnicą między siłownikami elektrycznymi a modułami beztłoczyskowymi jest to, że te pierwsze mogą pchać lub ciągnąć obciążenie, podczas gdy moduły beztłoczyskowe to obciążenie przenoszą.

  • Siłowniki elektryczne
   Siłowniki elektryczne (11)

   Rynek siłowników elektrycznych rośnie wraz ze wzrostem złożoności aplikacji wymagających kontroli ruchu. Ogromny wpływ na rozwój tego sektora ma również coraz bardziej popularne przechodzenie z systemów pneumatycznych i hydraulicznych na elektryczne.

  • ServoWeld®
   ServoWeld® (5)

   Siłowniki ServoWeld stosowane są do punktowego zgrzewania oporowego w robotach przemysłowych. Łączą technologie serwosilnika z siłownikiem o dużej sile, zapewniając szybkie cykle zgrzewania oporowego - idealne do aplikacji spawania punktowego nadwozi w przemyśle motoryzacyjnym.