<

Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy

  Czujniki wibracji

  Czujniki wibracji TWK dedykowane są do pomiaru przyspieszenia w technologii MEMS (mikroukład elektromechaniczny). Urządzenie składa się z czujnika przyspieszenia, jednostki kontrolnej i interfejsu wyjściowego.

  Czujniki do pracy w ekstremalnych warunkach

  Czujniki wibracji TWK mogą być stosowane w trudnych warunkach środowiskowych, zarówno w bardzo niskich temperaturach – nawet do -40°C, jak i w bardzo wysokich temperaturach – nawet do +85°C. Obudowa czujników wibracji może być wykonana z różnych rodzajów aluminium lub ze stali nierdzewnej. Dostępne modele mają stopień ochrony od IP67 do najwyższego IP69K.

  Rodzaje interfejsów

  Dostępne interfejsy analogowe i cyfrowe: CANopen, CANopen Safety, PROFINET, PROFIsafe over PROFINET. Istnieje możliwość specjalnego wykonania czujnika wibracji z innym interfejsem.

  Zastosowanie czujników wibracji

  Czujniki wibracji potrzebne są wszędzie tam, gdzie jest potrzeba mierzenia, monitorowania i analizy poziomu wibracji. Często znajdują zastosowanie w aplikacjach w branży energii odnawialnej – w kolektorach słonecznych, morskich i lądowych elektrowniach wiatrowych. Doskonale sprawdzają się też w branży motoryzacyjnej, lotniczej, budownictwie oraz szeroko pojętych projektach badawczo-rozwojowych.

  Wyświetlanie wszystkich wyników: 3