Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy

Inklinometry

Inklinometry elektryczne TWK służą do pomiaru kąta wychylenia obiektu względem pionu, wyznaczonego przez siłę grawitacji.

Dokładność i niezawodność

Inklinometry TWK dokonują pomiaru w jednej i dwóch osiach. Charakteryzują się wysoką dokładnością pomiaru i niezawodnością. Zakres pomiaru inklinometrów TWK wynosi od +/- 5° do +/- 100° lub 360°.

Najwyższe standardy bezpieczeństwa

Inklinometry TWK posiadają certyfikaty SIL2 IEC 61508 lub PLd ISO 13849, dostępne dla tych modeli są też “bezpieczne” interfejsy CANopen Safety oraz PROFIsafe over PROFINET. Poza tym oferujemy interfejsy analogowe i podstawowe wersje wymienionych wyżej interfejsów cyfrowych: CANopen i PROFINET.

Oferta inklinometrów TWK obejmuje obudowy w rozmiarach od 65 do 90 mm. Standardowo wykonane są one z różnych rodzajów aluminium. Opcjonalnie mogą być wykonane ze stali nierdzewnej. Stopień ochrony zapewnianej przez obudowy inklinometrów wynosi od IP66 do IP69K.

Inklinometry TWK charakteryzuje duża elastyczność montażu. Mogą być instalowane w 6 pozycjach, co ma ogromne znaczenie dla wygody użytkownika.

 Zastosowanie inklinometrów

Inklinometry TWK ze względu na swoje redundantne cechy mają duże znaczenie dla bezpieczeństwa funkcjonalnego. Mają bardzo szeroki zakres zastosowań w różnych gałęziach przemysłu, od budownictwa, np. przy wykonywaniu wykopów czy nasypów, przez energię odnawialną, w której za ich pomocą określa się np. optymalne położenie paneli fotowoltaicznych, po urządzenia dźwignicowe, mosty zwodzone i ogóle systemy automatyki w fabrykach.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4